DANIŞMANLIK

İzmir Körfez Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri Ltd. Şti. olarak 1994 yılından bu yana yeminli tercüme ve danışmanlık hizmetleri sunmaktayız. Almanya'da sağlık sektöründe kariyer yapmayı hedefleyen değerli hemşireler, anestezi teknisyenleri, ebe ve fizyoterapistler; sizlere özel olarak geliştirdiğimiz profesyonel hizmet paketimizle yanınızdayız. Almanya'da mesleki denklik süreciniz için gerekli belgelerin hazırlanması, derlenmesi, form doldurulması ve Alman tercüme yasalarına uygun tercüme işlemlerinizi titizlikle yürütüyoruz.

Ayrıca, Almanca dil becerilerinizi ileri seviyeye taşıyacak B1 ve B2 seviye konuşma dersleri de sunuyoruz. Alanında uzman eğitmenlerimizle dil yetkinliğinizi artırarak Almanya'da sağlık sektöründe başarılı bir kariyere adım atmanız için gerekli destek sağlıyoruz.

Şimdiye kadar 500'ün üzerinde dosya hazırlayarak birçok profesyonele Almanya'da kariyer kapılarını aralamalarında yardımcı olduk ve bu süreçte herhangi bir problemle karşılaşmadık. Siz de profesyonel ve güvenilir hizmetlerimizle kariyerinize değer katmak istiyorsanız, İzmir Körfez Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri Ltd. Şti. olarak buradayız.

Hedeflerinize ulaşmanız için gereken her türlü desteği sağlamaya hazırız. Hayallerinizdeki kariyere bir adım daha yaklaşmak için bizimle iletişime geçin!

Saygılarımızla,
İzmir Körfez Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri Ltd. Şti.